Jak jsem chtěla být neodolatelná, aneb buďte své!

by - srpna 22, 2013

Když jsem se seznámila s Milým, nebylo mi 15 ani 18 let. Přesahovala jsem dvacítku a přesto jsem se chovala lehce pubertálně. Když jsem s ním měla poprvé přespat ve společné posteli, řešila jsem to, jak docílit toho, abych ve spánku vypadala přitažlivě, aby na mě ráno zamilovaně koukal a říkal si, jak jsem roztomilá. Já bych se probudila, líbezně se usmála, políbila ho a prostě by to bylo úžasný. Hold filmy jsou filmy, realita je trochu někde jinde. Patřím mezi ty "šťastlivce", kteří ze spaní mluví, smějí se a brečí. Ke všemu ještě slintám a často se ráno probudím s mokrým polštářem a s ještě čerstvými slinami na obličeji.Nic moc sexy, že?

Navíc jsem samozřejmě řešila, v čem že to mám vlastně spát? Kupovat si saténovou košilku mi přišlo nefér, nechtěla jsem se přetvařovat, proto jsem zvolila kompromis. Použila jsem své vytahané, avšak jakž takž přijatelné triko a v Tezenisu zakoupila kraťáskové kalhotky s jahůdkou. Mám je dodnes a s odstupem času musím konstatovat, že se mi pořád líbí, ale kdyby mi bylo pět, hodily by se ke mně víc.

A abych své "neodolatelnosti" dodala korunu, před spaním jsem se pečlivě namalovala a doufala jsem, že se ráno probudím krásná. Na noční stolek jsem si položila balíček žvýkaček a plánovala, že si ho ráno celý nacpu do pusy. Bez obalu, samozřejmě. Taky jsem se snažila vsugerovat si, že se prostě musím probudit dřív než on, vyčistit si zuby a překontrolovat se v zrcadle.

A přišlo ráno. Přesně jako ve filmu. Probudila jsem se a ON se na mě díval. Romantika, říkala jsem si. A pak mi to došlo. Do háje, probudil se dřív než já! A chce mě líbat! S omluvou, že si potřebuji odskočit, jsem se dopravila do koupelny a pohledem do zrcadla zjistila, že vypadám hůř než nenamalovaná, make-up jsem sice na obličeji měla, ale řasenka byla všude možně, jen ne na řasách, z pusy mi táhlo a v koutcích svítily bílé fleky od zaschlých slin. Proto jsem strávila večer dumáním nad SMSkou, kterou mi Milý poslal: "Jsi fakt sladká, když spíš."

A pak, postupem času, jsem to všechno pochopila.

Vztah je o tom, že svůj protějšek bereš takový, jaký je.O tom, že vztah je jako růže (je fakt pěkná, ale má trny), tady psát nebudu, na romantiku si nepotrpím.Všechno beru trochu realističtěji, takže, podle mě, jasnými znameními, že vztah je stabilní, jsou:

 • my, ženy, spíme v tom nejhorším domácím tričku, co doma máme, protože je přece naše nejoblíbenější!
 • klidně si vezmeme ty nejhorší bavlněné bombarďáky, co doma máme (Daniel Cleaver Bridget Jonesovou taky miloval v těch zeštíhlovacích)
 • po jídle, ve kterém se značně vyskytovala cibule nebo česnek, na sebe schválně dýcháme a přijde nám to jako strašná legrace
 • prdíme před sebou. Jak řekl můj strýček, vztah je považován za vážný až po prvním prdu
 • krkáme a pijeme co nejvíc coca-coly, abysme vyhráli soutěž o nejdelší krknutí
 • nestydíme se za nelichotivé zvuky, které vydáváme na toaletě
 • nečinně přihlížíme tomu, jak partner ulevuje svědícím intimním partiím a ještě se u toho směje, že losuje tombolu
 • nestydíme se brečet u romantických filmů
 • když na party přebereme, klidně druhý den zvracíme, ač nás Milý jasně slyší
 • klidně se vyčůrame, i když partner zrovna leží ve vaně, která je hned vedle záchodu
 • trapně nechodíme spát nalíčené
 • Všechny výše zmíněné činnosti chceme provozovat blízko Colina Firtha a ještě to drahému sdělujeme!Buďte své!You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!