Meryem

by - května 12, 2015

Teda! Už to bude skoro pět měsíců od mého posledního příspěvku. Ale co, jestli jste pozorní čtenáři, tak mě jistě omluvíte, protože chápete, že jsem měla nejpříjemnější povinnosti, které jsem kdy mohla mít.

S novým přírůstkem do rodiny jsem se na všechno začala koukat úplně jinak (skoro na všechno, stále obdivuju Colina Firtha a i teď sežeru tabulku čokolády na posezení.) Takže každý den vidím věci, který jsem jinak neviděla, nebo šly prostě mimo mě. A jak jsem si myslela, že mě v Turecku už nic nepřekvapí, tak jsem se pěkně spletla. Občas nevím, jak mám na jednotlivé situace reagovat, jestli se smát nebo brečet,... tak až se mi zase něco stane, tak si to vtisknu hluboko do paměti, doma nažhavým PC a pěkně zatepla vám to tady napíšu. A že už se těším!

Nehodlám se zabývat na blogu mateřstvím, takže jen ve zkratce:

Meryem (pracovně Maruška) se narodila 19. 1. 2015 v 11:40 po vyvolávaném porodu, holt je to poloturkyně a do zimy se jí nechtělo. 50 cm a 3230 gramů,... a teď má holka apetit za dva a podle toho taky vypadá:-) Všichni jsme z ní poprděný, vypadá přesně tak, jak jsem si ji vysnila - modrý oči, vlasatá, macatá, na Milého se moc nepodobá, zdědila po něm, chudák, jen to turecké obočí, směje se jí, že vypadá jako znak McDonaldu. No co, Frida měla taky jenom jedno obočí a kam to dotáhla. Roste mi před očima, dělá pokroky,.. a tak všechno, co miminka běžně dělají, i když pro mě je to samozřejmě to nejšikovnější a nejzázračnější dítě na světě:-)
You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!