Soutěž o kalendář tureckých receptů 2016

by - prosince 31, 2015

Teda děcka, koukám jako puk, ani jsem nemrkla a pětka se proměnila v šestku. Doufám, že jste si připili něčím dobrým a nový rok začali co nejlépe.


Předsevzetí si nedávám. Dávám si cíle. No a jeden z mých cílů pro rok 2016 je opět se věnovat blogu. Je 1. 1. 2016, čas 02:45 a já pilně pracuju na svým cíli!

A abych si u vás trošku šplhla, tak vyhlašuju soutěž! 
V minulém příspěvku jste se dočetli o tom, že jsem v očekávání. Hahaha, děcka, tenhle fórek se mi povedl, dostalo se mi pár gratulací a i od ségry mi přišla sms, jestli jsem v tom. No, tak nejsem.
Nicméně to, co jsem očekávala, tedy Kalendář tureckých receptů, je na světě, svůj účel splnil, vybraly se peníze na občanské sdružení Smíšek a několik lidí se díky mně a obchodní parťačce Nice naučí vařit. Já to bohužel nebudu.

Jak už jsem psala nahoře, ráda bych se blogu opět věnovala, a aby můj návrat byl opravdu velkolepý, chtěla bych někomu věnovat kalendář.

Podmínky soutěže jsou jednoduchý. Úplně. Do komentáře mi něco napište, je jen na vás, co to bude. Hezkýho, hnusnýho, čínsky, maďarsky, to je fuk. Hlavně na sebe nechte kontakt. 11. 1. vyberu jednoho z vás, komu kalendář pošlu. 

A všem vám přeju mír a lásku v novém roce!

B.
You May Also Like

5 komentářů

 1. Přeji všechno nejlepší do nového roku a ať se Vám podaří naplnit všechny cíle.

  Jedním z mých cílů je zlepšit mé kulinářské schopnosti, tak by se mi ten kalendář docela hodil :).

  babocka.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. To je super cíl, budu se těšit :). A ať se v novém roce daří!
  nefertiti-doplnky@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Tôi muốn giành chiến thắng lịch :)

  vaverkova.h@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Vše nejlepší v novém roce! A moc se těším na další příspěvky.
  neupavla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Protože jsem velmi multi-kulti, je mou povinností umět i všechny jazyky světa. A tak oceňuju snahu paní/slečny Vaverkové, protože jsem si hned, bez slovníku, přeložila, že by chtěla kalendář. Jen nevím, kolik mě bude stát pošta do Vietnamu:-(

  Díky za ostatní komentáře, nebylo jich moc, ale to vůůůbec neva:-)

  B.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář! Hezký den!