Příběh o tchyni #78985

by - ledna 11, 2016

Víte, co mě dokáže nejvíc nasrat v pondělí večer, kdy dítě usne výjimečně brzo, lahev vína je vychlazena, chlebíčky nachystaný, prostě vše vypadá na velmi romantický večer?

Tchýně s tchánem u nás v obýváku v devět večer.

První přišla tchýně, měla bych ji nějak nazývat, abyste si třeba nemysleli, že ji nemám ráda. Hahaha. Třeba Fatma, to je dost takový divný, to na ni sedí. Ve skutečnosti má pěkný jméno, který na ni nesedí zase vůbec.

No a tak teda přišla, a to do Milého vjel nějakej magorismus, protože v těch devět večer vytáhl vysavač, aby si asi Fatma myslela, že je vzornej. Tak jsem nasraně vylítla, že jsem mu říkala stokrát, že by mohl nakrmit hladový krk naší nenasytné dcery, to ho netrklo, ale teď začne vysávat ten pojebanej hnusnej koberec.

A von, že jsem mu nic o krmení neříkala. Přímo sice ne, ale když mu dvakrát vyjmenuju plán mých prací na večer a u NAKRMIT malou zvýším hlas, tak mu to snad dojde,ne? Chlapi, no.

A hádejte, co udělala Fatma. Ohnula se a začala ty drobky sbírat ručně!!!

Do toho zazvonil tchán a pět minut na to švagr. Švára je dobrej, toho mám ráda. Plácnul mě po zádech a pustil se do chlebíčků.

Milý Fatmu zjebal, protože od včera kašle a pořád chce nějaký léky. Milý, zviklaný mým alternativním přístupem, jí koupil zázvor, med a citron, že to je ok, že to je lepší. Jenomže Fatma začala, že to nepomůže, že potřebuje ten lék, co má její sousedka, za vosum stovek.

Dvě minuty na to mi mezi chrchláním řekla, že není nemocná, že se nic neděje, to když jsem ji poprosila, ať k nám nechodí, když  je nachlazená. A pak do toho ten tchán, že ať si mejem ruce, že už 14 lidí má v Istanbulu prasečí chřipku.

Až budete mít někdy pocit, že se nudíte, kupte si letenku a přileťte k nám. Dáme si víno a slibuju, že se nudit určitě nebudete.

Tak dobrou, jdu si nalejt hruškovici.

You May Also Like

1 komentářů

  1. Hahaha...paní Barumilo, jak se teda vaše tchýně jmenuje? Jsme ráda, že jsem na Váš příspěvek narazila, to mi chybělo.... :) Manžela chválím za alternativní přístup, tomu mýmu by se to stát nemohlo. On by šel a koupil by lék sa vosum stovek! Jo, v Turecku se furt něco děje. :D Radmila

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář! Hezký den!