Nazdar podzime!

by - září 29, 2016


V poslední době je to všechno trochu hektický. Mám pocit, kterej ani neumím popsat. Všichni prskaj a kašlou a jsou protivný a unavený a všechno je úplně na palici. Nejsem výjimkou. Jenže když se ptám PROČ, tak mě napadají jen samý pitomosti. Vítej, podzime.
1) Přišel podzim - Z každých stran na mě prskají zprávy o tom, že prostě podzim je zlomovej, lidi mají dělat detoxy těla, skříně, mozku, počítače, všeho... Že jako podzim způsobuje deprese a úzkosti a já nevim, co všechno. Já mám teda podzim fakt ráda, ale ty internety mě tak ovlivnily, že za to, že mě všechno může určitě podzim. Vyházela jsem půlku bytu a nic. Nefunguje to.

2) Tchyně - Nevim, jestli jsem to už zmiňovala, ale přišel podzim. A já ho mám fakt ráda. Takže jsme šly s Meryem na procházku a sbíraly plody. Kaštany, šišky, kterejm malá říká kaka, v dospělácký řeči hovno. Na trhu jsem vysomrovala listy od kukuřic a doma jsme z toho udělaly děsně krásný dekorace. Do květináčku, věnec na dveře... Svýma vlastníma očima jsem to zhodnotila na jedničku, tak jsem se rozhodla, že v rámci kreativního odpoledne vytvořím jedno dílo i pro tchyni. Boží mi to přišlo. Když ale přišla ona, tak už to tak boží nebylo. Děsně se smála, co to jako je, proč tam strkám pórek, hahaha, děsně vtipná. Jen to chytla, opadaly tavnou pistolí přilepený lístečky. Ve finále to položila na gauč a při odchodu řekla, ať si to dám na poličku. Pak mi řekla, že ten svetr, co furt nosím, mi vůbec nesluší, že je na starý lidi, ať jí ho dám. Ten svetr je můj nejoblíbenější a fakt mi sluší.

3) Tchán - Jedna známá mi poslala patery plesový šaty. Přes tchána. Ten je zhodnotil jako hnusný, tak je dal Syřanům. Jako jedna věc je, že Syřani, kteří žebrají na chodníku, a kterejm je dal, asi nebudou chodit na plesy a druhá, že náš vkus se poněkud liší, takže jeho počin odsuzuji, jemu je to ale úplně šumák. Asi mu vyrobim podzimní dekoraci do květináčku.

4) Seriál - Sleduju dva turecký seriály. Abych to objasnila. Jsou to prvotřídní blbosti a byla bych ráda, kdyby skončily. Jednomu zbývají dva poslední díly, druhý neskončí asi nikdy. Fakt si myslím, že to jsou akorát zamotaný nesmysly, ale každou středu a čtvrtek úderem deváté hodiny večerní upadám do hysterických záchvatů a pláču, protože si Kemal zase dělá s Niham schválnosti, a ona je tak pitomá, že mu neřekne, že to dítě je jeho. Kouzlu tureckých seriálů propadla i babička. Každý týden mi píše, co se tam zrovna událo, sice nevím, kdo je kdo, ale děj je ve finále úplně stejný, dítě, intriky... známe. Teď přišel Milý a říká: Prosim tě, dneska seriál nemáš, viď? V televizi je fotbal a já bych ho rád viděl. No má smůlu, no.

4) Pořád u nás někdo zvoní - Furt. Dneska dopoledne zazvonil zvonek, ale nikdo nejel výtahem nahoru, tak jsem myslela, že to je pošta, šla jsem dolů a tam sousedka, že zazvonila omylem, hahaha, děsná sranda, žádná omluva nic. Jen tak si prostě zvoní na zvonky? Nejvíc mě ale naštvalo, když nedávno někdo zvonil o půl třetí ráno. Probudilo nás to všechny, ale klid, byl to nějaký pán, že nese sousedům okurky (?!), že neotvírají.

Zamýšlela jsem se nad tím, jak to otočit a pozitivně zakončit tenhle příspěvek. Ale holt ne vždycky je posvícení. A dneska mě štve úplně všechno. Mám chuť se sbalit a odjet. Na týden někam, kde nebude nikdo, jen moje kámoška Alessia, někam, kde budeme pít dobrý víno, hrát Bingo, smát se blbostem a já prostě vypnu. Nebudu řešit žádný e-maily, uzávěrky, nebudu měnit plíny a odpovídat nikomu na dotazy.

Nevim, proč to tady píšu, prej když se píše, tak je líp. Tak teda píšu, poslouchám svoji univerzální písničku (hrála nám na svatbě a bude mi hrát i na pohřbu) a bulim. Milý se mi děsně směje, nechápu, že na něj ten podzim nefunguje. Připadám si jak idiot, vůbec nic mi nechybí, všichni jsme zdraví, šťastný a milujem se... ale je to na pytel:-) To jen taková vsuvka mezi ty všechny istanbulský příspěvky, že i tady to prostě není vždycky úplně růžový. Tak se mějte hezky.Jo tak pozor, změna: Co dopisuju tenhle příspěvek, tak mi na youtube skočila tahle verze Imagine a především začátek zní poněkud... vtipně. Takže už se zase řežu smíchy.
You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!