Kalendář tureckých receptů 2017 + soutěž

by - listopadu 21, 2016

Tramtadadááá! Kalendář tureckých receptů na rok 2017 je hotový a vy ho můžete vyhrát!Letos v něm najdete 12 receptů na výtečné turecké sladkosti, takže si od Ježíška kromě kalendáře přejte i o číslo větší kalhoty!:-) Všechny recepty jsem poctivě uvařila a snědla, kvalita zaručená! Navíc tam najdete seznam prodejen, kde koupit turecké potraviny v ČR + slovníček výrazů, které by se mohly ve spojitosti s pečením hodit v Turecku. To já šla jednou kupovat svíčku na dort a místo ní jsem se v obchodech ptala na písek:-)
Cena je stejná jako u předchozích ročníků - 150 Kč + poštovné po ČR 50 Kč. Do zahraničí zasíláme dle tarifu ČP. V Turecku zašlu před Silvestrem.

A stejně jako loni je kalendář charitativní. Všichni, kdo se na něm podíleli, pracovali zadarmo. Získané peníze se rozdělují na tisk (cca 70 Kč/ks) a zbytek peněz jde na občanské sdružení SMÍŠEK.
Moc děkuju grafičceLucce, která celý kalendář stihla za týden a doslova nám vytrhla trn z paty, když odpadla předchozí grafička. Děkuju Terce Eser za pomoc při korekturách a Nice Malé za každoroční spolupráci, že se do toho pustila se mnou. A taky Míše Canbulat za vytvoření slovníčku! A hlavně díky vám, že to kupujete!
Pokud máte zájem o kalendář, pište na tureckykalendar@gmail.com. Napište svoje jméno, adresu, požadovaný počet kalendářů a jak budete platit. Obratem vám odepíšeme.

K dispozici je ještě pár loňských kalendářů, jestli máte zájem, napište si o něj, kus za padesát korun:-)


Soutěž

A protože mi dělají radost komentáře, zprávy a "lajky" u příspěvků, chtěla bych vám aspoň touhle cestou poděkovat a dvoum z vás věnovat právě kalendář.

Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat mi do komentáře pod tímhle příspěvkem věc, která vám udělala v roce 2016 největší radost. Nezapomeňte na sebe nechat nějaký kontakt, ať vás můžu o výhře informovat.

V pátek 22. 11. 2016 vylosuju dva z vás, kterým kalendář pošlu (po ČR nebo v TR).

Třeba letos trhneme rekord! Tak klidně sdílejte, sdílení = víc peněz pro děti:-)
Díky a mějte se krásně!
Bára

You May Also Like

2 komentářů

  1. Mě asi největší radost za tento rok udělalo seznámeni s přítelem/snoubencem. Konečně jsem potkala člověka, který je stejně prdly, má stejná zájmy, je vzdělaný, skromný a nemyslí jen na na sebe. Je to zatím vztah na dálku, ale oba dost statečně bojujeme a nevzdame se :).
    martina.16p@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  2. Největší radost mi udělalo úspěšné absolvování státnic :).
    babocka.t@seznam.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář! Hezký den!