10 poznávacích znaků tureckých mužů

by - září 14, 2017

Nevím, jestli je to jenom u nás, ale asi to bude všude podobné:-) Takový ty věci, o kterých když si povídáte s kámoškama, tak řeknete: Ježiš jó, to dělá ten můj taky!


Začne to tak, že se potkáte.


"Sakra, ten má ale obočí!" - Jestli jste jinýho názoru, tak mi prosím vás pošlete fotku Turka s normálním obočím do e-mailu. Dokonce i mně vyrostlo obočí o dva metry poté, co jsem začala chodit s Milým. Nejsem si jistá, jestli je to plus nebo mínus. Výrazný obočí je teď IN, ale myslí se tím dvě obočí, ne jedno.
"Máš tááák krásný oči!" - Turci umí děsně lichotit. Milý mi teda nic o očích asi nikdy neřekl, možná to, že mám rozmazanou řasenku. Nicméně - Myslím si, že Turci jsou takoví víc gentlemani, že se nebojí dát najevo, že se jim líbíte, že si vás všimnuli. No a jestli jste s kámoškama na dovolené v Alanyi a procházíte se po městě nebo narazíte na nějaký single Turky na diskotéce, holky, to pozor, ti po vás půjdou jak pes na piškoty.


"Miluju tě." - Když vás miluje, tak vás miluje fakt se vším všudy a naprosto upřímně a hluboce. Turci mají strašně silný cit pro rodinu a udělají maximum pro to, aby si ji udrželi. A myslím, že to platí v drtivé většině. 
"Hahaha" - Hm, tak tady to Turci projeli na plné čáře. S Turkem se nikdy nepodíváte na Pelíšky tak, abyste se mohli smát z plna hrdla, ani se nebude hodinu řehtat tomu vtipu o Pepíčkovi. Naopak vám bude říkat vtip o Nasreddin Hoca, kterej zase pro nás není vůbec vtipnej a jemu se budou podlamovat kolena.
"Já to opravím" - Ehm, dámy, zbystřete, když vám to řekne Turek. Ještě nejsme v ČR nastěhovaní do svýho, ale je mi jasný, že budu volat hodinovýho manžela, aby mi tam navrtal poličky a tak. A když Turek něco opraví nebo postaví, tak to stojí za to.

"Moje mamka říkala..." - No tak to je úplně v háji. Ať už řekla cokoliv, nepředčíte to, i kdybyste se na hlavu stavěla. Turek zůstane maximálně nestrannej, čímž vás děsně vytočí, ale proti mamce hlavou nepůjde. Stejně tak ale nepůjde proti vám. Ale vy tak děsně chcete, aby byl na vaší straně!

"Měli bysme uklidit" - To znamená, že JÁ bych měla uklidit, samozřejmě. Ale aby to neznělo blbě, tak řekne MY. Je taktní. Šlechetné.
"Počkej, učešu se ještě." - No tak dámy, v tu chvíli vím, že si můžu jít nalakovat nehty, udělat kafe a přečíst půlku knížky. Protože učesat se znamená umýt vlasy, vyfénovat, učesat kulatým kartáčem, nagelovat a zkontrolovat vlásek po vlásku, jestli je všechno v pořádku."Za chvíli přijdu" - Tak to vím úplně přesně. To totiž znamená, že jde hrát s klukama tu jejich OKEY hru a který tým prohraje, platí ostatním tousty a 5465454 čajů, který vypili. Přijde o 5 hodin později. Jako jestli se někdo třeba obává toho, že jejich muž přijde ožralej, no tak u nás to teda nehrozí ani omylem.


"Známí přijdou na večeři. V sedm." - Dámy klídek, do desíti máte volno! V Turecku totiž nikdo netuší, co to znamená přesnost nebo jakési dodržování časového plánu. Ale rozhodně mezičas využijte na uklízení nebo vaření, však už z minula víte, že to musí být tip ťop!

Takže takhle my to máme. I přesto všechno spolu šťastně soužijeme, i když je to někdy teda o hubu:-) A co u vás, sedí něco?:-) 

Mějte se krásně! Babs
You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!