Víkend na chatě ve znamení párků

by - září 14, 2017


Tak děsně jsem si přála strávit s Milým a Máří víkend někde v přírodě. A stalo se! Je teda pravda, že jsem se trošku bála, protože jsem s Milým ve volné divočině ještě nikdy nebyla. Ale zvládli jsme to.

Všichni nás varovali - budou bouřky! My jsme se ale tak těšili, že nás to neodradilo. Tedy abych byla upřímná - nikoho jsem se moc neptala, ani Karla Mráčková mě nezvyklala, prostě jsme jeli.

A plán byl jasný - užít si přírodu, zarelaxovat a opíct párky.

"Vem osm nožiček!" zněl jasný rozkaz. Vzala jsem. Prej čistě kuřecí, říkala paní prodavačka. Ještěže tak, dyť je to muslim ten můj chlap!

V šest jsme se rozhodli udělat oheň. Nasbírali jsme kde co, hlavně, aby to hořelo.A Milý se činil. Vítr... Je to mokrý... Nešlo to, ale jeho chyba to rozhodně nebyla. ŽEnská má sice udržovat oheň, ale chlap by ho měl umět udělat.

Po hodině jsem se toho ujala já, že jsem přeci vesnická holka a tím pádem je pro mě úplná prkotina  zapálit oheň.

Po další hodině Milýho bolelo břicho, protože se děsně smál tomu, jak mi nechytl časopis Epocha, kterej jsem považovala za jedinou hoření-schopnou věc.


A tak si prostě sedl, řekl "Nevyšlo to, tak popojedem" a napil se vína.

A tak je to celý easy. Proč se v tom nimrat, že jo? A tak je to se vším.Párek nakonec udělal na vařiči, k tomu jsme nakrájeli rajčata a okurky ze zahrady, nalili si čistého vína a najedli se jako králové.


Večer jsme se dívali na atletiku. Zaboha jsem nemohla pochopit, jak se ti chlapi, co hází kladivem, můžou trefit zrovna do té skuliny v té kleci. Já bych určitě trefila tyčku, kladivo by se odrazilo od mé hlavy a já bych měla přinejmenším otřes mozku.

Poplakali jsme si u turecké hymny a nadšeně fandili Čechům a bylo to fajn.

Další den jsme šli na procházku, Milý si dal párek v rohlíku, řekl, že je mu úplně jedno, jestli je to vepřový nebo kuřecí, k tomu si dal pivo, dyť je to přeci muslim, že jo.
A ačkoliv fakt hodně pršelo, my to jako praví zálesáci zvládli. Ale příště si koupíme Pepo.

You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!