Adventní

by - prosince 17, 2017

Letos je to vážně poprvé, kdy Meryem vnímá atmosféru a cejtí, že se "něco" děje, chápe, že přijde Ježíšek a přinese dárky. Letos je to poprvé, co oslavíme Vánoce spolu jako rodina, dřív jsem lítala do ČR jenom já s malou, Milý zůstával v Turecku. Těším se tak nejen kvůli ní, ale i kvůli Ercanovi a chci mu ukázat ten nejkrásnější svátek na světě. 
V knihovně jsem sehnala krásnou Bibli pro nejmenší děti. Sem tam chodíme v rámci procházky do kostela, takže Meryem ví, kdo je Ježíška maminka a z vánočních trhů je jí jasné, kdo je to miminko v jesličkách, ale povídat si o tom při zapálené třetí adventní svíčce má svý kouzlo.
Zdobení perníčků bylo u nás skoro výhradně v rukou Meryem, i když pár jsem si jich taky ozdobila. Nemám ale trpělivost a prostě mě to moc neba, vždycky ustřihnu z pytliku větší dírku, tak to teče víc než chci....

Ozdoby z domácí ekohmoty, návod tady


A nezapomínáme ani na naše ptactvo:-)Do dokonalosti má chaloupka hodně, hodně daleko, ale strávily jsme spolu krásnej den.


Taky jste jako malí vybírali adventní kalendář hned?:-)

Návštěva v Hamley´s v Praze. Meryem unešená, já tolik ne, tolik lidí jsem snad nikdy pohromadě neviděla:-)Mějte krásný zbytek adventu a nestresujte!

Bára

You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!