10 věcí, které v roce 2018 určitě nechci měnit

by - ledna 06, 2018

Je 6. ledna kousek před půlnocí a já vím, že už zase poruším jedno z těch mnoha předsevzetí, která jsem si dala - spát před půlnocí. Na tom musím v novém roce ještě trochu zapracovat. Letos jsem k těm předsevzetím ale přidala i seznam toho, co rozhodně měnit nechci. Tady je.1) Chci, aby mě Meryem i nadále budila slovy "Mami vstávej, je sluníčko!" I když bude třeba úplně pod mrakem, i když bude ještě noc, i když bude průtrž mračen, chci, aby mi pořád říkala, že je sluníčko. Malá velká radost hned po ránu.

2) Chci, abysme si každý ráno u čistění zubů zpívaly a děsně se smály tomu, že máme v puse mouchy, že nechceme, aby na nás koukaly, tak je musíme pořádně vyčistit. Znamená to totiž, že máme svoje rituály, kterým rozumíme jen my dvě a který nám nikdo nevezme.

3) Chci, abych Milýmu ráno stavěla vodu na čaj, když v ložnici uslyším vrzání parket. Znamená to totiž, že mám manžela, kterýmu můžu udělat něco, co má rád.

4) Chci, aby Meryem před odchodem Milýho zabarikádovala vlastním tělem dveře a s dramatickým výrazem říkala: "Baba, gitme!" "Tati, nechoď!" Znamená to totiž, že má svýho tátu ráda.

5) Chci, aby Meryem na celej obchod ječela "Dobý den paní, děkuju mockát!" Nám, matkám, připadá tohle hrozně roztomilý.

6) Chci, abych si užila první lok kafe pokaždé, když se na něj při procházce tak dlouho těším. Miluju tyhle svoje chvilky.

7) Chci, abych se na mě Meryem i Milý obraceli s prosbou o radu, třeba kde mají pyžamo nebo čistý tričko. Znamená to totiž, že na mě spoléhají.

8) Chci, aby mi mamka vyprávěla svoje nekonečně dlouhý přáběhy bez pointy a taťka se chlubil svalama, který nemá. Je radost mít doma veselo.

9) Chci se babičky, tety i dědy ptát, jak se mají. Znamená to, že je mám.

10) Chci, abych předchozích devět bodů mohla napsat na konci roku znovu, protože si těchhle malých, ale pro mě strašně důležitých momentů strašně vážím.


A co nechcete měnit vy? Napište mi do komentářů, těším se!
Bára

You May Also Like

2 komentářů

  1. Nejlepší je bod č. 9. Za něj palce nahoru!!!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moni ze jo? Takova malickost pritom:) Diky za komentar a preju vsechno nejlepsi do novyho roku! B.

      Vymazat

Děkuji za komentář! Hezký den!