O mně

by - července 22, 2015

AHOJ!

Vzala jsem si Turka a přestěhovala se s ním do Turecka. A protože jsem si přišla jak Alenka v říši divů, rozhodla jsem se začít o tom psát. Po čtyřech letech v Istanbulu jsme se vrátili do České republiky, ale dobrodružství nekončí!


Napsat mi můžete třeba tady: 

E-mail: barborasvobodova@windowslive.com 

Skype: barbora.aydin


Taky ráda dostávám dopisy a pohledy, můžete zkusit i to:-)


Všechno začalo mým nápadem pracovat jako animátorka v tuniském hotelu, rok předtím, než složím zkoušku dospělosti. Tak se mi to zalíbilo (nemyslím maturitu), že jsem si to za rok zopakovala, opět v Tunisku, jen v jiném městě. Mým dalším cílem bylo Turecko, kde jsem pracovala jako průvodkyně. Potom jsem odjela pracovat do Itálie jako au pair a v jednom baru mě obsluhoval ON. A od té doby je to můj Milý.

Odkazy

O tom, jak se mi žilo v Turecku, se dozvíte třeba v reportáži Lucky Radové v Objektivu, odkaz TADY.

Lucka svoji cestu popsala ještě TADY.


Díky vám, čtenářům blogu, jsme do zdárného konce dotáhli sbírku pro syrskou rodinu. Přečíst jste si o tom mohli dokonce v časopise Překvapení, odkaz TADY.


Jeden retro rozhovor pro Žena In

O smrkání v Turecku a dalších věcech se můžete dočíst v Lidovkách TADY.

Když nepíšu na blog, píšu pro lidi, kterým to moc nejde nebo nemají čas. Taky jim sem tam učešu web, knížku nebo jiné dokumenty, aby byly úplně bez chyb, případně dávaly stylisticky smysl.

A když mám čas, ráda poslouchám hudbu, třeba Edith Piaf, Kissáky nebo Guns´n´Roses. Hodně chodíme s cérenkou ven a radujeme se, jak je nám hezky. Moc ráda běhám, fotím, baví mě spolupracovat s neziskovkama. Miluju kávu a dobré víno, nejlíp s dobrou knížkou po ruce.

Jsem ráda, že sem chodíte!

Bára

You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!