Vánoční

by - prosince 26, 2018

A víte, co je úplně nejplepší na tom, když se vás někdo zeptá, jak slavíte Vánoce, když máte doma Turka? Že řeknete, že úplně stejně, jako byste měli Čecha.
Teda aspoň u nás doma. Přiletěli jsme před rokem a půl a všechno je prostě tak, jak má bejt. Ani trošku jsem se nebála, když začaly vánoční svátky, protože jsem věděla, že to bude OK. S Meryem chodím víc než pravidelně do kostela, čtu jí Bibli a před štědrovečerní večeří se modlím Otčenáš. Nevěřím v náboženství, ale věřím v Boha. Je to dobrý děcka. Všechno je tak, jak má bejt. A ta druhá polovička, ta je taky děsně důležitá. A v tom je Milý víc než boží.

To není Milý. To je můj taťka. Pěknej po mně.

Dělali spolu perníčky a u dělali zajíce a vajíčka. Říkám VELIKONOCE a ti dva Turci nechápou. Dělaj dál.Stromeček jsme kupovaly spolu, byla netrpělivá, takže to, že stromeček donese Ježíšek, úplně nevyšlo. Zdobila se mnou, překvapení pro tátu.

Kupujeme stromeček.


Milý byl dobrej. Ježíšek se mu trefil do vkusu a kromě dalších dárků donesl dvě flašky whiskey. Muslim. Už je skoro po nich. Po těch flaškách. Turecký Ježíšek mi koupil mimo jiné sadu do vany. Pěkný. Máme sprchu. Haha. A tohle je přeně to, proč jsem tak ráda s Turkem. 

Krásný zbytek roku, děcka!

A kdybyste chtěl někdo kalendář za zlomek ceny, napište mi, domluvíme se!

BáraYou May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!