Turecké filmové tipy

by - ledna 20, 2019


Nejsem moc filmový nadšenec, to už jsem tu asi psala, raději knihu. Milý zase není čtenář, radši si pustí film. Do kina mě vzal za těch osm let dvakrát a pokaždé to bylo na BATMANA:-)
Když už se rozhodneme na nějaký film koukat, tak koukáme na Bollywood, protože milujeme Amira Khaana, tam to není nikdy krok vedle. Ale on pak přijde s tím, že má super film a že ho musím vidět. Pak teda pustí něco, kde jsou zakrvácení zombíci s baťohama, ze kterých tahají luky a šípy nebo co, pak si odletí do vesmíru... On prostě ví, že tyhle filmy nesnáším a stejně mi je vždycky pustí a pak se hrozně diví, že se mi to nelíbí. O víkendu jsem ho ale přistihla, jak se dívá na romantickou komedii, hahaha! Koukala jsem se teda s ním a pak jsme si pustili další romantický filmy, který jsem vybírala já. Pohádali jsme se u toho tak 445457x, protože jsem to musela furt komentovat nebo jsem brečela moc brzo nebo moc nahlas. Pak se jednou dokonce zvedl z gauče, že končí, když jsem mu mezi slzama vyčítala, že mi nikdy neřekl, že jsem pro něj jako vzduch, který dýchá, že mě prostě takhle děsně potřebuje. Tak to totiž řekl ve filmu jeden holoubek svojí hrdličce.

Abyste si taky mohli poplakat moc brzo nebo moc nahlas, přidávám tipy na filmy, u kterých nezůstane jedno oko suchý. 

Babam ve OğlumTenhle film jsem viděla tak 100x a nikdy mě neomrzí. Neznám z tureckýho prostředí snad nikoho, kdo to neviděl. Je to smutný, ale moc hezký. Tady na tom videu jsou přímo anglický titulky, takže paráda, koukněte i vy, co nemáte k Turecku vztah, určitě to patří mezi moje top filmy.

Peri MasaliVelice snadno můžete uhádnout, jak to asi skončí, ale stejně si popláčete. Příběh silný lásky se špatným koncem. Tady anglický titulky nejsou, možná, že jdou zapnout na YouTube, nezkoušeli jsme, koukali jsme v turečtině. Taky přišla velká hádka, protože jsem se furt ptala, co říká tatínek toho kluka a Milý taky nerozuměl, protože tatínek mluvil jazykem laz, který se používá u Černýho moře. Ale Milý to nechtěl přiznat, tak mi radši řekl, ať už se dívám, ale já fakt nerozuměla a pořád se ptala. Pak dělal chytrýho, když říkal, že buba znamená baba, tedy táta, no to mi došlo taky, že jo.

Sadece sen


Slepá holka, chudej kluk, láska. A pak najednou prásk, přijde něco, co byste nečekali. Film se mi fakt moc líbil, i když byl zase smutnej. Titulky byly přes YouTube.

----

Dejte mi vědět, jestli máte taky nějaký oblíbený filmy!

Bára

You May Also Like

2 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!