Blbej islámskej humor

by - března 04, 2019

Mám asi špatnej humor nebo co, ale přijde mi děsně vtipnej. Ovšem ne každej souzní, jak se mi osvědčilo.

Takže třeba příklad. Když jsem měla ještě kdysi Facebook, tak jsem postovala video o novém seriálu Opravdové manželky Islámského státu.


Hm a tohle je přesně to, čemu se směju ještě teď, po X letech. Jenomže když jsem to tenkrát dávala na ten Facebook, tak si dalo několik lidí video skrýt a jeden člověk si mě dokonce zablokoval. Chyba děcka! Nebudu vám teda diktovat, čemu se máte smát, ale jestli chcete vysvětlit slova satira, ironie a černý humor, jestli chcete pochopit to, jak tady celý to Turecko a život s Turkem popisuju, tak se podívejte na tohle video. Nebaví mě prostě, když to někdo bere děsně tuze vážně. 

No a pak ještě mě napadá. Včera jsem si psala s tchánem a pak jsem mu poslala fotku, že jsem teda konvertovala k islámu a že už nosím burku. 


Každýmu jinýmu tchánovi by to asi přišlo debilní a myslel by si, že jsem kretén, ale mýho tchána i mýho muže to očividně pobavilo. A za tohle jsem fakt děsně vděčná. Dostala jsem se do rodiny, kde si můžu dělat srandu z čehokoliv a oni to prostě vezmou. Vždycky věděj, že si dělám srandu. A poznaj, když si srandu nedělám. Jinde bych musela chodit se sklopenýma ušima a bejt ticho.

A taky díky vám, že ten blog pořád čtete, bála jsem se toho, že když si zruším Instagram a Facebook, že už to nikdo číst nebude, ale opak je pravdou. Pořád sem chodíte a pořád mi píšete, ať už jde o vaše zážitky s Turkama, návštěvy Turecka nebo cokoliv jinýho. Díky za každou zprávu, jsem za vás moc ráda!

Mějte se!

Bára muslimánka


You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář! Hezký den!